druga książka -50%

druga książka -50%

„Babel” Rebecca F. Kuang

Autorka bestsellerowych „Wojen makowych” powraca, tym razem przenosząc nas do ponurej XIX-wiecznej Wielkiej Brytanii.

Oksford, rok 1828. Osierocony przez szalejącą niegdyś cholerę Robin Swift po latach intensywnej edukacji z języków obcych trafia do prestiżowego Królewskiego Instytutu Tłumaczeń Uniwersytetu Oksfordzkiego. Miejsce to uznawane jest za najważniejszą na świecie jednostkę tłumaczeniową oraz… centrum magii.

„Babel” kupicie w Księgarni Świat Książki znajdującej się na poziomie 0, przy kawiarni Starbucks. Tytuł ten bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

Babel 800x800px

 

„Spisek, czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie” Tom Phillips, Jonn Elledge

Z pasją prawdziwych badaczy, autorzy dekonstruują kolejne teorie spiskowe, wyjaśniając ich genezę oraz to, co zadecydowało o tym, że stały się viralem.

„Spisek…” możesz śmiało potraktować jako swoisty podręcznik odróżniania prawdziwych informacji od wyssanego z palca szumu informacyjnego. Sięgnij po nią już teraz i – jak przekonują czytelników Philips i Eledge – „uniknij wpadnięcia do króliczej nory”.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się na poziomie 0, przy kawiarni Starbucks. „Spisek, czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

 Facebook: @swiatksiazkipl

Instagram: @swiatksiazki

Twitter: @swiatksiazkipl