Lidl

Lidl

Lokalizacja: poziom -1

Godziny otwarcia:

PN-SO od 07:00 do 22:00
ND od 09:00 do 18:00

www: www.lidl.pl

Sklep Lidl zlokalizowany w Galerii MM to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którym w centrum Poznania brakuje miejsca idealnego na codzienne zakupy.

Szeroka oferta sklepu skierowana jest do osób, które od produktów oczekują wysokiej jakości i nie chcą za nią przepłacać. W asortymencie znajdziecie Państwo zarówno artykuły spożywcze od najlepszych polskich i europejskich dostawców, dostępne w stałej albo promocyjnej ofercie pod hasłem kulinarnych tygodni tematycznych, jak i szeroki wybór produktów przemysłowych i odzieży. Warto wstąpić także po pyszne, ciepłe i chrupiące pieczywo prosto z pieca, które specjalnie dla Państwa odpiekamy przez cały dzień.

Wygląd sklepu mieszczącego się na poziomie -1 Galerii z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy. Sklep jest dosłownie pełen świeżości, co podkreślają intensywne kolory grafik zastosowanych na ścianach. Powierzchnia obiektu wynosi około 1000 m2. Ważna informacja dla wszystkich zmotoryzowanych – parking sklepu jest wspólny z parkingiem Galerii.

Zapraszamy na zakupy!