Fitness Point

Fitness Point

Lokalizacja: poziom 2

tel. 728 470 119

mail: fitnesspoint.mm@gmail.com

www: http://www.fitnesspoint.pl/

FITNESS POINT to marka bardzo dobrze znana przede wszystkim na rynku niemieckim, ale także hiszpańskim, angielskim i amerykańskim.
Ponad 20-letnia działalność pozwoliła nam zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie otwierania i prowadzenia klubów fitness. Teraz to doświadczenie wprowadzamy na rynek polski.

Kluby FITNESS POINT to oczywiście lokale o wysokim standardzie - piękny wystrój wnętrz, klimatyzowane pomieszczenia, najnowocześniejsze wyposażenie. Profesjonalna kadra trenerów i instruktorów.

Ale to wszystko ma także wiele innych klubów, więc dlaczego powinniście Państwo wybrać nas?
Z całą pewnością powinniście postawić na nas, gdyż od lat obserwujemy rynek fitness w wielu krajach także i Polsce. I zawsze staramy się do niego dostosować!

Jakie więc wyciągnęliśmy wnioski?

Mianowicie takie, że większość klubów nie patrzy na rzeczy proste, a jednak bardzo ważne dla potencjalnego Klienta, takie jak odpowiedniej wielkości powierzchnia treningowa, odpowiedniej wielkości szatnie, odpowiednia ilość urządzeń do fitness, czy bezpłatny parking.

Coraz częściej zdarza się, że Klienci przyjeżdżając do swoich klubów, czasami nawet po kilkanaście kilometrów, na miejscu dowiadują się, że nie uda im się zrealizować treningu, bo np. brakuje miejsca w szatni lub wszystkie przyrządy są zajęte.

U nas będzie inaczej!

Oddamy Państwu wielofunkcyjny obiekt o pow. ok 2000 m2, z czego zdecydowana większość to powierzchnia treningowa.
Z całą pewnością jest to jedna z największych powierzchni treningowych fitness w Polsce.

W jej skład wchodzi:
- sala do zajęć grupowych
- strefa cardio
- strefa urządzeń siłowych
- strefa wolnych ciężarów
- strefa dla kobiet
- strefa dla seniorów
- strefa treningu personalnego
- strefa solarium
- strefa dla Klienta

W dodatku na tej powierzchni oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 250 urządzeń fitness, a pod oraz nad naszym obiektem czeka na Państwa bezpłatny parking.

U nas na pewno zawsze znajdziesz miejsce!

Uważamy również, że klub fitness jest także miejscem spotkań, miejscem relaksu, miejscem gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas i jednocześnie zadbać o swoją kondycję fizyczną. Chcąc tworzyć taką społeczność, a nie zbiór przypadkowych osób proponujemy Wam zamiast kilkunastu różnych wersji karnetów proste umowy członkowskie.

Propagujemy też idee \"Nareszcie Fitness jest dla wszystkich\".
Wiemy, że nie wszystkich w Polsce jeszcze stać na drogie karnety, więc naszą umowę członkowską oferujemy Wam w cenie prawie o połowę mniejszej niż w innych klubach tej rangi.
A w dodatku jest to cena All inclusive!

To tylko kilka argumentów, które przemawiają za tym, żeby zostać naszym członkiem.
Całą resztę z pewnością przedstawi Państwu nasz przemiły personel.